Sellülit

Antisellülit kremi

Deride portağal görüntüsünü aradan qaldıran antisellülit kremi seçerken onun terkibine ve xüsusiyyetlerine fikir vermek lazımdır. Sellülit kreminin müxtelif formaları vardır. Onlar aktiv komponentleri ve gösterislerine göre ferqlenirler.

Antisellülit kremi ve onun növleri

Soyuducu effekte malik

Bu krem hem de varikoz damar genislenmesi ve kapilyar problemlerinden eziyyet çekenler üçün faydalıdır. Derini hamarlasdırır, ona zeriflik ve yumsaqlıq bexs edir. Sellüliti azaldır. Derialtı mayeni ve siskinliyi kenarlasdırır

İsidici tesirli

Sellülitli hisselerde qan axınını süretlendirir, limfa dövranını aktivlesdirir. Onun sayesinde orqanizm metabolizm tullantıları ve derialtı mayenin artıq hissesinden azad olur. Varikoz xestelerine bu krem qadağandır.

Masaj üçün

Adından göründüyü kimi masajla birge tetbiq olunur. Neticede piy depoları parçalanır, deri hamarlasır.

Bürünme üçün

Bu antisellülit kremini çekib, büründükde arzuolunan netice elde edilir. Onların istifadesi müntezem qaydada olmalıdır.

Antisellülit kremi foto 4

 Antisellülit kremi istifadesine eks-gösterisler

  • Venaların varikoz genislenmesi (isidici olanlara aiddir)
  • Terkibindeki aktiv inqrediyentlere hessaslıq
  • Deride yara ve kesikler
  • Hipertoniyaya (yüksek tezyiq) meyllik
  • Çox hessas deri
  • Hamilelik ve zahılıq dövrü

12 en yaxsi antisellülit kremi

FLORESAN aktiv

Soyuducu tesire malikdir. Aktiv maddesi detoks xassesi olan laminariyadır. Derideki nahamarlıqları azaldır. Fitnesle mesğul olduqda netice daha tez bilinir.

VİTEKS

İsidici kremdir. Terkibine kofein ve acı biber kimi yağyandırıcı komponentler daxildir. Qan dövranını süretlendirir, sellüliti azaldır.

Antisellülit kremi foto 3

ЧИСТАЯ ЛИНИЯ МОДЕЛИРУЮЩИЙ СИЛУЭТ

Soyuducu vasitedir. Esas komponenti kofeindir. Derini hamarlayır, dartır. En esası paltarda iz buraxmır.

BIELITA SPA kremi

İsidici xasselidir. Qırmızı acı biberin ekstraktı ve tebii kofein esasında hazırlanır. Yağların yanmasını stimule edir. Portağal qabığı görüntüsünü xeyli azaldır.

ORGANIC SHOP sufle kremi       

Sitrus ve arqan yağlı xosetirli kremdir. Terkibine muskat qozu, portağal, darçın da daxildir. Problemli nahiyelere çekdikde asanlıqla sorulur. Derini elastiklesdirir, hamarlayır. Qutusu böyük ve hecmi çoxdur.

EVELINE COSMETICS antisellülit kremi

Esas komponenti kofein, laminariya ve E vitaminidir. Hessas ve qurumağa meylli deri üçündür. Masajla tetbiq etdikde effekti yüksek olur. Deri tedricen evvelki hamar görünüsüne qayıdır.

Antisellülit kremi foto 2

ARAVIA ORGANIC SLIM SHAPE

Salon prosedurları ve ev seraitinde istifadeye uyğundur. Portağal görünüslü nahiyelerde yağları parçalayır, derinin elastikliyini artırır. Çekildiyi hisseleri inceldir.

VELINIYA masaj üçün antisellülit kremi

Derialtı piy qatını parçalayır, liftinq ve limfodrenaj effekti verir.

PALMER`S antisellülit kremi        

Doğusdan sonrakı sellülit, elece de deri çatları (striyalar) ile mübarizede effektivdir. Aktiv inqrediyentleri kakao yağı, koenzim Q10, jensen, si yağı, E vitaminidir. Derinin elastikliyini ve hamarlığını berpa edir.

ARAVIA ORGANIC INTENSIVE antisellülit kremi

Bürünme üçün krem hem sellüliti azaldır, hem de derini nemlendirir. Soyuducu tesirlidir. Müntezem istifade olunduqda derideki kele-kötürlükler hamarlasır. Hüceyreler regenerasiya edir, deri parlaq sekil alır.

Antisellülit kremi foto 1

Slim masaj üçün BE-FIT antisellülit kremi

Qara biber ve yasıl çay formulası ile ilk masajdan sonra tesiri görünmeye baslayır. Yağlar parçalanır, sellülit daha az nezere çarpır.

LITALINE kofeinli antisellülit kremi

Terkibindeki kofein metabolizmi stimule edir, yağları parçalayır. Bu madde orqanizmden artıq suyu qovur. Derini dartır, elastikliyini artırır, sellüliti azaldır.

Xülase

Neticenin yaxsı olması üçün kremler mütemadi qaydada çekilmelidir. Eger seçdiyiniz antisellülit kremi fayda vermirse, o zaman hekim-kosmetoloqa müraciet edin. Sellülit problemini diger alternativ üsullarla aradan qaldırın.
Daha çox melumat

Rəy yazın

Back to top button