Sellülit

Sellülit kremi

Sellülit – deri altında piy hüceyrelerinin qeyri-beraber toplanması neticesinde meydana çıxan estetik qüsurdur. Portağal qabığı görüntüsünden qurtulmağın bir çox üsulları vardır. Meselen, idman, sellülit fırçası ile masaj, sellülit kremi, bezi invaziv estetik prosedurlar ve s.

Yüksek effektivliyi ile seçilen sellülit kremleri

Anne Semonin Lipoliss – Anti-Cellulite Gel

Su zanbağı ekstraktı esasında hazırlanır. Deriye qulluq kremi yağ toksinlerini parçalayaraq, sellülit problemini azaldır.

Murad Firm and Tone Serum – sellülit kremi

Bu krem kapsulvari liposomlarla sellülite qarsı mübarize aparır. Müntezem qaydada istifade olunduqda portağal qabığı görüntüsünü zeifledir. Hemçinin derinin elastikliyini artırır.

Sisley Cellulinov Intensive Anti-Cellulite Body Care

Kofein ve faydalı yağlarla zengin formula deri relyefini hamarlasdırır, kiçik çuxurları hamarlayır.

4

Clarins Body Fit Anti-Cellulite Contouring Expert kremi

Sellülit, deri çatları (striyalar), deri sallanması ve diger dermatoloji problemler eleyhine güclü baxım kremidir.

ELEMIS Cellutox Active Body Oil

Terkibine ardıc, limon, çetirçiçek, yemisan yağları daxildir. Aktiv komponentler sayesinde derini aktivlesdirir, qan dövranını süretlendirir. Neticede sellüliti yox edir.

Shiseido Advanced Body Creator Super Slimming Reducer kremi

Sürtdükde buz kimi soyuq hiss buraxan teravetlendirici sellülit kremi derini nemlendirir. Portağal qabığı görüntüsünü azaldır, problemli bölgelerde yeni piy hüceyrelerinin emele gelmesinin qarsısını alır.

Dr. Brandt Cellusculpt Body Shaper; Cellulite Smoothing Cream

Terkibinde temiz kofein mövcuddur. Tubikin ucundakı masaj baslığı ile ikiqat tesir gösterir. Dr. Brandtın sellülit kremi derideki girintili-çıxıntılı görünüsü süretle azaldır.

Sellülit kremi foto 1

Lierac Body Slim sellülit kremi

Serum gel qatılıqlı, terkibinde alkoqol olmayan vasite derini sıxlasdırır. İlk merhelede piy hüceyrelerinin depolanmasının qarsısını alıb, ölçülerini kiçildir. İkinci merhelede piy hüceyrelerinin daxili tamamen bosalır. Onlar passiv hala geldiyinden yağ ifrazı dayanır. Son merhelede kollagen sintezi güclenir, deri daha sıx ve elastik görünüs qazanır.

Institut Esthederm Morpho Fitness Slimming Activator Serum

Portağal qabığı görüntüsünü azaldır. Derini hamar, elastik, yumsaq hala getirir. Gün-günden beden siluetinin incelmesine sebeb olur. Fiziki aktivliyin ve sellülit masajının faydalı tesirlerini artıran bu vasite idmanla birlikde istifade edildikde netice hem süretli, hem de uzunmüddetli olur.

Darphin Anti-Cellulite Contouring Gel

Keratin ve çiçek ekstraktları hesabına sağrı ve bud nahiyelerinin nazilmesine, derinin girintili-çıxıntılı hisselerinin hamarlasmasına kömek edir. Bedeni formalasdıran terkib sayesinde lipoliz (yağların erimesi) yükselir. Piy hüceyrelerinin depolanmasının qarsısı alınır. Piy qatının hecmi azalır.

Sellülit kremi foto 3

Biotherm Celluli Eraser kremi

Biotherm’in yeni vasitesi Celluli eraser kofein, at sabalıdı ve salisil tursusu ile zengindir. İlk 2 komponent yağların yanmasını, salisil tursusu ise derinin hamarlasmasını temin edir. Kremi deriye sürtdükde yerli qan axını süretlenir, o cümleden piy qatları süretle parçalanır.

MBR – Medical Beauty Research Cell Power Anti-Cellulite Treatment

Gel-emulsiya seklinde krem problemli bölgeleri dartır, sıxlasdırır. Sellüliti belli derecede azaldır. Bedeni toksinlerden azad edir. Qan dövranını stimule edir, yağların erimesini asanlasdırır. Derideki nahamarlıqları itirir.

Xülase

Sellülit kremi apteklerde ve parfümeriya mağazalarında satılır. Bezi kremler yalnız internet vasitesile sifaris edilir. Her bir halda Size uyğun kremi alıb, istifade edin. Effektini mütleq göreceksiniz.
Daha çox melumat

Rəy yazın

Back to top button